Aydınlık Mühendislik 
+90 (539) 783 38 00 info@antalyatadilatcin.com

Mühendislik Hizmetleri


Mühendislik hizmetleri; giderleri azaltmak, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve yüksek performanslı hızlı teslimatlar sunmak konusunda şirketinizi bir adım öne taşıyabilir. Mühendislik firmaları, tüm proje iletişimlerinin farklı disiplinler ve ekipler arasında verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar. Böylelikle mühendislik hizmetleri etkin ve düzgün bir şekilde ilerler ve projenin en iyi sonuca ulaşması sağlanmış olur. Mühendislik hizmetleri;  her projenin taslak aşamasından, yürütülmesine ve tamamlanmasına kadar tüm proje yaşam döngüsü boyunca etkin bir şekilde çalışır ve firmalara uzmanlık sağlayan, hızlı, etkili ve operasyonel verimliliği yüksek 3 temel avantaj sağlamış olur.

Aydınlık Mühendislik, verimli mühendislik hizmetleri sağlayarak size özel proje yönetimi ve mühendislik hizmetleri uzmanlığı ile tüm proje yaşam döngüsü boyunca kaliteli hizmetler sunar. En zorlu mühendislik çözümleri ve en kullanışlı tasarım çözümleri için işverenlerinin en değerli partneri olan aydınlık mühendislik, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerinin markasını,projelerini ve kimliğini güçlendirmek amacıyla hizmet verir.

İnşaat ve yapı sektöründe danışmanlık vermek için 20 yılı aşkın tecrübemizi alanında uzman profesyonellerle çalışarak ortaya koyuyor; işverenlerimizin proje risklerini asgari seviyeye indirerek marka değerlerini en yüksek seviyeye getirmeyi hedefliyoruz.

İşverenlerimize global standartlardaki kalite anlayışımızla projelerinin yaşam döngüsü boyunca bütünleşik bir hizmet deneyimi yaşatıyoruz.
İşverenlerimizin ihtiyaçlarına uygun ve özelleştirilmiş çözümler sunarak olabilecek en kısa sürede verimli sonuçlara ulaşmalarını sağlıyoruz.
Danışmanlık alanında sunduğumuz başlıca hizmetler:

TASARIM KOORDİNASYONU VE DEĞERLENDİRME
Yapmış olduğunuz veya yapacağınız tasarımın en detaylı incelemeleri, potansiyel performansı, yapımı esnasında kullanılacak malzeme seçimine kadar tasarımınızla ilgili her konuyu düşünüyor, onu en iyi haline getirmenize yardım ediyoruz.
YENİ VE ESKİ YAPILARIN STATİK ANALİZLERİ
Bir yapının en önemli sistemi olan iskeletini statik projelerle oluşturduğumuz gibi, hâlihazırda var olan binaların statik incelemelerini de yapıyoruz. Böylece yapının emniyeti ve sağlığını öğrenerek projenizi geliştirebiliyorsunuz.
MODELLEME
Oluşturmak istediğiniz projeyi teknolojinin gücüyle birleştiriyor ve bilgisayar üzerinde üç boyutlu bir model oluşturuyoruz. Bu model sayesinde tasarımınız daha detaylı incelenme ve geliştirilme olanağı bulunuyor.
PLANLAMA, ARAŞTIRMA, ÖLÇÜMLEME VE RAPORLAMA
Projeniz uygulamaya konmadan önce ve sonrasında sürekli olarak denetim yapmak ve rapor tutmak yorucu bir iş olabilir. Aydınlık Mühendislik olarak bu oldukça önemli sorumluluğu biz üstleniyor ve projenizin her adımını konusunda deneyimli ve tecrübeli ekiplerimiz ile yakından takip ediyoruz.
YAPILANDIRMA VE İNŞAAT GEREKSİNİMLERİ
Projenizin tam olarak tasarladığınız gibi hayata geçmesi için ona en uygun malzemeleri kullanmalısınız. Bizden destek alarak yatırım miktarınıza en uygun ve en kaliteli malzeme seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
DEĞER MÜHENDİSLİĞİ
Aklınızdaki tasarım hayat bulurken bunu en uygun maliyetle yapmak, ilerleyen zamanlarda da bu yapının değerine değer kattığına şahit olmak istemez misiniz? Dilerseniz bu amaçta değer mühendisliği danışmanlık seçeneğimizle sizlere profesyonel bir yardım eli uzatıyoruz.
YAPILABİLİRLİK ETÜTLERİ
Projeniz hayata geçmeden önce projenizle ilgili kapsamlı bir araştırma, ardından da yorumlama yapılması gerekir. Bunun en temel nedeni bir sonraki adım olan inşa kısmında problem yaşamamak ve gelecekte projenizin istediğiniz kâr düzeyine gelebilmesidir. Bu araştırma görevini sizin adınıza biz devralıyoruz.Ücretsiz Keşif İçin Hemen Arayın!

© 2020. All Rights Reserved.